2013-2014 Kış Ayakkabı Modası

yazar: | Eylül 3, 2013 | Kategori:Ayakkabı Modelleri, Çizme Modelleri

 2013-2014 Kış Ayakkabı Modası

Ayakkabı kadınların vazgeçilmez giyim aksesuarları arasında bulunmaktadır. Pek çok farklı ayakkabı modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken giyilecek kıyafete uygun olan modelleri ve renkleri seçmek gerekmektedir. Kapalı olan ayakkabı modelleri kışın da gelmesi ile bot modeline dönüşmektedir. Dolayısıyla botların seçiminde de genellikle kışa uygunluk önemlidir. Kar yağdığında rahat bir şekilde yürümenizi sağlayacak olan botları tercih etmek son derece önemlidir. Bunun yanında estetik olarak da botun görünüşüne dikkat etmek gerekecektir.

2013-2014 kış ayakkabı modası değerlendirilirken son derece titiz olmak gerekmektedir. Önemli olan seçilen ayakkabı modelinin hem şık olması hem de kibar durmasıdır. Ancak bu sayede ahenk ve uyum sağlanabilir. Dolayısıyla modeller arasında değerlendirme yapmak isteyen kadınların öncelikli olarak kışın soğuğundan etkilenmeyecekleri modeller arasından seçim yapmaları gerekmektedir. Bunun yanında ayakkabının taban kısmına dikkat etmeleri yerinde olacaktır. Ayakkabının dikişi onun kalitesini belirleyecektir. Bunun yanında ayakkabının rengi ve modeli ile ilgili de karar verirken giyilecek kıyafetler ve takılacak aksesuarlar iyi değerlendirilmelidir.

2013-2014 kış ayakkabı modası söz konusu olduğunda ayakkabıların ince ve zarif ya da kaba ve sağlam oluşları da değerlendirilmelidir. Kaba olan botların üzerine giyilen kot pantolonları ve ceketler özellikle genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında zarif ve uzun olan botların üzerine giyilen kısa etekler de bazı kadınlar tarafından beğenilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan 2013-2014 Lacoste Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2013-2014 Lacoste Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri ve en ucuz Lacoste hakkında bilgiler verilmektedir.

One Response »

  1. [...]  2013-2014 Kış Ayakkabı Modası Ayakkabı kadınların vazgeçilmez giyim aksesuarları arasında bulunmaktadır. Pek çok farklı ayakkabı modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken giyilecek kıyafete uygun olan modelleri ve renkleri seçmek gerekmektedir. Kapalı olan ayakkabı modelleri kışın da gelmesi ile bot modeline dönüşmektedir. Dolayısıyla botları2013-2014 Kış Ayakkabı Modası: 2013-2014 Kış Ayakkabı Modası [...]

Leave a Reply